ÚvodDestinácieZájazdyPočasieFotkyMapaKontakt
Renovácia laku, ochrana laku, tepovanie. Hĺbkové čistenie interiérov.

Sveti Stefan

Sveti Stefan je veľmi pekným letoviskom, vzdialeným 8 km juhovýchodne od Budvy. V minulosti bývalo toto letovisko nevýraznou rybárskou dedinkou s malými domčekmi, ktoré boli prestavané na luxusné apartmány tak, aby bol zachovaný pôvodný vzhľad. 80 krásnych a luxusných domčekov tvorí teraz najluxusnejšie, najdrahšie a najzaujímavejšie hotelové mestečko, ktoré navštevujú predovšetkým majetnejší turisti, túžiaci po kvalitných službách a luxuse. Nachádzajú sa tu nákupné centrá, luxusné obchodíky, kasína, reštaurácie, schodiská, bazény, ihriská a všetko je obklopené bohatou vegetáciou, ktorá celému komplexu vytvorila špecifický stredomorský výzor. Sveti Stefan je jeden veľký hotelový komplex a kto v ňom nie je ubytovaný, musí zaplatiť vstupné na pláž i do mestečka. Jedna pláž je vyhradená iba pre ubytovaných hostí.

Najpríjemnejším miestom na kúpanie je piesočnatá šija, ktorá spája pevninu s polostrovom. Najznámejšia pláž je pláž Drobný piesok, ktorá je dlhá 250 m a vyviera tu nažltnutý sladkovodný prameň a bohatá okolitá vegetácia vytvára dojem tropickej pláže. Smerom na juh je množstvo malebných a romantických zátok, dostať sa na ne dá iba s člnom z mora.

Na najvyššom mieste polostrova stojí kostol sv. Štefana z 15. storočia, blízko vstupu do mestečka stojí kostol Premenenia Pána zo 17. storočia.

Vyhľadávané sú vodné športy ako jachting, potápanie, windsurfing, športový rybolov, taktiež je tu futbalové a volejbalové ihrisko, tenisové kurty a minigolf.

Dovolenku v tejto nádhernej destinácii tu strávili napr. Silvester Stallone, Claudia Schifferová, Sophia Loren, Liz Taylorová, Bobby Fischer, Boris Spaskij, Carlo Ponti.a iní.

Zájazdy do Čiernej Hory
Makadi Palace Hurghada

Termín: 11.11.-18.11.2016
Strava: All Inclusive
Cena: 479,- €

Sentido Oriental Dream Resort Marsa Alam

Termín: 17.11.-24.11.2016
Strava: All Inclusive
Cena: 522,- €

Sea Gull Resort & Beach Hurghada

Termín: 17.11.-24.11.2016
Strava: All Inclusive
Cena: 387,- €

The Grand Makadi Hurghada

Termín: 18.11.-25.11.2016
Strava: All Inclusive
Cena: 259,- €

Three Corners Sunny Beach Hurghada

Termín: 19.11.-26.11.2016
Strava: All Inclusive
Cena: 415,- €


Všetky zájazdy do Čiernej Hory...